Nasi usatysfakcjonowani klienci
 • Często jestem w drodze prowadząc samochód, dlatego tak ważne jest dla mnie, aby siedzieć w miarę wygodnie podczas dłuższych podróży. Wpróbowałem różne rodzaje poduszek ergonomicznych, ale żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Moje plecy po długiej podróży były równie obolałe. Dzięki tej poduszce poczułem, że siedzę wygodnie. Bardzo ją polubiłem, biorę ją ze sobą nawet jak idę w gości:)

  Włodzimierz B. - Biała Podlaska

 • Jestem komputerowcem, spędzam dużo czasu przed komputerem. Kupiłem ostatnio specjalny fotel gamingowy, ale siedzenie ma tak twarde, że musiałem zakupić sobie poduszkę do siedzenia. Wybrałem tą żelową, i faktycznie jest godna polecenia.

  Krzysztof R. - Radom

 • Uwielbiam tę małą poduszkę! Praktycznie mogę ją zabrać ze sobą w każde miejsce, nawet do teatru czy kościoła. A w dodatku jest leciutka i wygodna. Towar dobrej jakości, polecam.

  Izabela Kosińska - Krosno

 • Mam chore stawy, więc staram się, aby zawsze siedzieć wygodnie. W porównaniu ze zwykłymi poduszkami, ta poduszka jest przewiewna i nawet przy 30 stopniach pozostaje zawsze chłodna. Używam ją głównie w autobusie, lub w pociągu, podczas długich podróży.Za te pieniądze warto kupić ☺

  Joanna Makusz - K.

 • Słyszałem, jak wiele chorób może być spowodowanych niewłaściwym siedzeniem. Dlatego już od 2 lat używam poduszki żelowej, a teraz kupiłam jeszcze mojemu synowi, fakt teraz w bardzo dobrej cenie. Takie niby nic, a naprawdę działa! Dobry zakup w dobrej cenie!

  Mariola Szulc - M.D

 • Podoba mi się materiał, z którego jest wykonana. Miła w dotyku, naprawdę się nie ślizga, w lecie wręcz chłodzi. Rozmiar jest idealny jak dla mnie, dobrze się na niej siedzi. Cena bardzo przyzwoita, szczególnie ta w promocji w porównaniu z konkurencją.

  Z.Nowak - Andrychów